#8250;

O nás

#8250;

Firma se sídlem ve Vysokém Mýtě působí na stavebním trhu od dubna 1998 nejprve jako fyzická osoba Josef Trunec s orientací na výstavbu rodinných domů a menších staveb. Od roku 2007 vystupuje již jako právnická osoba pod názvem Stavitelství-Trunec s. r. o. a působí jako generální dodavatel staveb – průmyslových a občanských staveb, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, zateplování budov a dalších stavebních prací. Firma se účastní soutěží o veřejné zakázky převážně v regionu východních Čech.

Hlavním cílem firmy je zajistit maximální spokojenost zákazníků, zejména kvalitou provedených prací, plněním smluvených termínů, přijatelnou cenou, stabilním profesionálním kolektivem pracovníků a subdodavatelů, dlouholetými zkušenostmi v oboru stavebnictví a poskytováním záručního a pozáručního servisu provedených prací.

Stavitelství Trunec s. r. o. garantuje realizaci všech zakázek v souladu s uzavřenými smlouvami o dílo a operativně rozhoduje o požadavcích zákazníků během výstavby.

Působnost firmy je především na území východních Čech, ale v posledních letech i v rámci celé České republiky. K dispozici má proto dostatečný vozový park a materiálně-technické vybavení. Jako další činnost firma poskytuje zákazníkům služby kontejnerové dopravy, včetně práce hydraulické ruky.

#8250;
#8250;

líbí se vám naše realizace, využijte našich zkušeností - poptejte nás!

tel: +420 603 341 108
email: josef@trunec.cz
web: www.stavitelstvi-trunec.cz

Stavitelství Trunec s.r.o.
Zimní 823, Vysoké Mýto

© 2022 Stavitelství Trunec s.r.o. – všechna práva vyhrazena
Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Mapa stránek
Webové stránky vytvořilo webové studio Pixel Design | CMS Pixel Admin
Webové studio Pixel Design
#8250;